Vyčistime.sk - čistiaci a upratovací servis pre Košice a okolie

Upratovacie služby, ktoré poskytujeme :čistenie a tepovanie kobercov, čistenie a tepovanie matracov, čistenie a tepovanie sedacích súprav a iného čaluneného nábytku, pravidelné a jednorázové upratovanie a čistenie. Upratovacie služby poskytujeme a spolupracujeme so zákazníkmi už od roku 2009. Našou prioritou pri poskytovaní upratovacích služieb je vysoká kvalita, a výhodná cena o čom svedčia aj naši spokojní zákazníci. Možno niesme lacný alebo najlacnejší upratovací servis a ani neposkytujeme najlacnejšie tepovanie v Košiciach, pretože nie všetko lané je aj dobré. o tom svedčia aj početné objednávaky od zákazníkov, ktorí v minulosti využili lacné ale nekvalitné tepovanie. Medzi našich spokojných zákazníkov patria firmy ako aj fyzické osoby v Košiciach ale aj v okolitých mestách východného Slovenska ko napr. Rožňava, Moldava nad Bodvou, Prešov, Trebišov, Vranov nad Topľov, Kechnec, priemyslený park.

Zľava na upratovací servis sa vzťahuje pre zákazníkov: ZŤP, štátnych zamestnancov silových, ozbrojených a záchranných zložiek.

 

Hľadáte kvalitný upratovací servis, obráťte sa na nás? Sme zárukou spokojnosti

Poskytujeme vysokú kvalitu upratovacích služieb, diskrétnosť, spoľahlivosť a výhodnú cenu pre zákazníkov. Sme schopní sa prispôsobiť časovo požiadavkám našich zákazníkov.

Upratovacie služby pre Košice a okolie poskytujeme s profesionálnymi čistiacimi priemyselnými strojmi a ekologickou čistiacou chémiou značky Kärcher.

Sme tím upratovacích pracovníkov s dlhoročnými skúsenosťami s upratovacími službami ako aj s tepovaním na území Slovenskej republiky. Upratovacie služby poskytujeme cez víkend alebo cez sviatky bez príplatkov 

Možnosť platby za upratovacie služby a tepovanie v hotovosti alebo bankovým prevodom

 

Doprava nieje účtovaná vrámci regiónu Košice, Trebišov, Sečovce a Mildava nad Bodvou zdarma

Čistenie a tepovanie  kobercov pre Košice a okolie, takisto čistíme a tepujeme čalúnený nábytok v domácnostiach ako aj firmách v regióne Košice a okolie

 

 

Vznik upratovacieho servisu Vycistime.sk

Od roku 2009 sa zaoberáme poskytovaním upratovacích a čistiacich služieb pre firmy ako aj fyzické osoby v regióne Košíc. Služby ako čistenie a tepovanie matracov, kobercov a sedacích súprav poskytujeme na území mesta Košice, postupom času a s pribúdajúcimi zákazkami sme sa rozrástli na okolité regióny Prešov, Trebišov a okolie Košíc ako Moldava nad Bodvou, atď. Aj vďaka našej vysokej kvalite poskytovaných upratovacích služieb, rozumnej cene a otvorenosti voči požiadavkám našich zákazníkov.  

Nakoľko pracujeme precízne, diskrétne na profesionálne úrovni tak sme bezproblémovo zvládli pravidelné upratovanie domácností, kancelárií, firiem, rôzne prevádzky aj výrobné závody, čoho dôkazom sú aj naše referencie.

Naďalej uspokojujeme priania našich zákazníkov špičkovou kvalitou upratovania.  

 

NIESME PLATITEĽOM DPH